O mnie

Moje zdjęcie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

wtorek, 30 grudnia 2014

Do kolejnego, siego roku.


        No i minęło kolejnych trzysta sześćdziesiąt pięć dni. W ramach tzw. podsumowań napiszę tylko, że rok 2014 przyrodniczo i fotograficznie był dobry. Coś tam udało mi się spotkać, coś tam udało mi się sfotografować i dzięki temu coś tam trafiło do bloga. Taki sobie, dobry rok.
      
       No, ale do rzeczy. Wszystkim Wam, Fotografowie(-ki) i Blogerzy(-rki), Obserwatorzy(-rki) stali(-łe) i zaglądający(-e), życzliwi(-e) Komentatorzy(-rki) i wierni(-e) Hejterzy(-rki) życzę, aby rok 2015 nie był gorszy od ustępującego.


A co mi tam! Życzę Wam, aby był lepszy!!9 komentarzy:

 1. Szczęśliwego , równie dobrego jak mijający.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny mix zdjęciowy :-). Też kiedyś myślałam, żeby jakieś drzewo w ten sposób przedstawić, ale brakuje mi takiego, które bym na tyle często widywała, żeby w kadry ująć w różnych porach roku.
  Wszystkiego dobrego!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że to trochę przypadek, a nie zamierzony projekt. Ale w tym roku poszukam już świadomie na Warmii. Noworoczne pozdrowienia!

   Usuń
 3. Cudna ta sekwencja portretów drzewnych z całego roku. Dobrze, że zajmujesz sie fotografowaniem przyrody, bo zrobienie takiego przeglądu twarzy znajomych dało by tylko obraz działania tak lubianej przez Leśnego Luda entropii. A tak mamy przykład zmian, ale i trwania. A życzenia, Wojciechu toz to jakiś absolutny wodospad chojności. Dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Beata, ja ostatnio częściej oglądam przyrodę, niż twarze znajomowych. I niech tak już zostanie :) A chojny byłem zawsze. Taki charakter:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te drzewa, aż przewinęłam ponownie :)
  Najlepszego na Nowy Rok, wielu udanych zdjęć i zdrowia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wiem, co miałeś na myśli :)
  Mam w głowie taki wpis, jednak z innym krajobrazem jak na tym moim ostatnim :)

  OdpowiedzUsuń