O mnie

Moje zdjęcie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

wtorek, 24 marca 2015

Migawki z terenu II.


20 komentarzy:

 1. Właśnie się zastanawiam, czy ja w całym swoim długim życiu widziałam w sumie tyle jeleni, ile jest w tym stadzie? To spotkanie musiało być emocjonujące :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było, gdyż było niezaplanowane i nieoczekiwane jeżeli chodzi o miejsce i czas. Szkoda tylko, że jelenie znajdowały się dosyć daleko, a miedzy nami było rozlewisko. Ale darowanemu koniu itd. :)

   Usuń
 2. Wlazłeś na teren Leśnego i super fajnie Ci to wyszło. Banda nastolatków na gigancie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale: A) to Leśny zaczął pierwszy, włażąc bez pytania mnie o zgodę na bagna. B) w trakcie robienia tych fotek nie spędziłem w lesie, nawet pół pacierza. C) uczciwie stałem po drugiej stronie rozlewiska.

   Usuń
  2. Ty się tak nie tłumacz. Trzeba było zęby zacisnąć, oczy zamknąć i pomyśleć: wytrzymam w imię przyjaźni wytrzymam!

   Usuń
  3. Ale tak dokładnie było! Zacisnąłem zęby i zamknąłem oczy. Tyle tylko, że jak już otworzyłem, to okazało się, że nic nie widząc, przez przypadek zacisnąłem zęby na spuście migawki. I taka to historia.

   Usuń
 3. Fajne migawki Panie Wojciechu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi o jelenie, a nie zdjęcia, to zgadzam się w 100% :)

   Usuń
 5. I ja zamiast pracować nad tym, nad czym ślęczeć dziś muszę, zachwycam się u Ciebie jeleniami... Super zdjęcia! Szczególnie pierwsze, a to zasługa tego ciemnego leśnego fragmentu, który tworzy taki nieodgadniony klimat... :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Husky. Masz stuprocentową rację. My tylko pstrykamy, a tak naprawdę wynik jest wyłącznie zasługą modeli i miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie spotkanie z jeleniami to gratka. Gratuluję i życzę więcej. Igor

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ te gęsi są podobne do jeleni! ;)
  Poważnie rzecz biorąc - arcyfajne stado kawalerskie młodziaków, które ciągle są przed zrzutem poroża. Jeszcze 4-6 tygodni wcześniej, za tymi chłystami podążałby poważniejszy Jegomość. Ale w tej chwili jest tzw. gomułą, czyli jest po zrzucie. Zawstydzony takim obrotem sprawy kryje się w ostojach i ciężko go spotkać. Zazdroszczę obserwacji, spotkanie z jeleniami zawsze jest dla mnie szczególnym przeżyciem. Gratki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Panie Leśny:) Mam nadzieję, że kiedyś dorwę i Gomułę, oczywiście zanim stanie się Gomułą.

   Usuń
 9. Jelenie jeszcze mają poroże? powinny już zrzucać :D może znajdziesz jakieś

  OdpowiedzUsuń
 10. Młodziaki ponoszą poroże do kwietnia. A co do zrzutów, to w tej kwestii szczęścia nie mam za grosz. Kilkanaście lat nad Biebrzą, prawie 30 na Warmii i nic.

  OdpowiedzUsuń
 11. A co tu pisać, zazdroszczę i już.

  OdpowiedzUsuń