O mnie

Moje zdjęcie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

środa, 1 lipca 2015

Cyknięcia.


         Nie jestem specjalnie kwiatkowy i nigdy jeszcze nie wybrałem się w plener w celach florystycznych. Co prawda kiedyś nawet obiecałem sobie, że poznam gatunki roślin rosnących w Dolinie Biebrzy, ale że z natury jestem leniwy, skończyło się na autoobiecankach. Czasem bywa jednak tak, że z braku innych obiektów, coś tam cyknę. I właśnie te, tegoroczne cyknięcia, można zobaczyć poniżej.
To, co prawda nie kwiaty, ale fajnie wyglądało w plenerze.


Na fotkach poniżej, wbrew pozorom też są jakieś kwiatki. Słabo widoczne, ale są!16 komentarzy:

 1. Piąte mnie zauroczyło najbardziej, choć ma mocną konkurencję.

  No dobrze, przyznam się - zazdrość mnie zżera... ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Ewo, to najlepszy komplement, jaki dostałem odkąd prowadzę ten blog:)

   Usuń
 2. Masz szczęście, że wstawiłeś ostatnie trzy zdjęcia, bo już byłem bliski załamania nerwowego - kwiaty!!! - pogięło Cię ?!? Masz urodziny, imieniny, czy testosteron Ci spada ??? :))) Od fotografowania kwiatków są urocze kobiety, a nie brzydcy faceci ... no! I tego się trzymajmy! ;)
  Swoją drogą, analizując twoje posty, zaczynam odnosić wrażenie, że 85% populacji nadbiebrzańskich ptaków, spędza czas na ... słupkach ogrodzeniowych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testosteronu, to ja już nie mam od lat, to raz. Dwa, to to, że często czekasz i czekasz, aż coś wylezie/wyfrunie i nic, a że lubisz robić "pstryk" i to pstrykniesz:) Ot i cała tajemnica. A co do nadbiebrzańskich ptaków, to faktycznie masz rację i zastanawiam się, co będzie jak znikną wszystkie, stare słupki, bo tych nowych jakoś nie lubią.

   Usuń
 3. To czerwone z tyłu to makowy płatek? Bardzo pięknie wygląda nawet jeśli nim nie jest. A Mikunda niech się wypcha ze swoimi macho tekstami. Co to ma być, że kwiatki to tylko kobiety???? Taką klasyczną fotę maków z rumianami to ja chcę, sobie biorę i wręczam z okazji 2 lipca (zapewne jest to dzień dedykowany komuś/czemuś, choć nie psu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mak w rzeczy samej. A fotkę wywołam i wręczę :)

   Usuń
  2. Teodorze, nie trzeba. Chodziło mi po prostu o to by sobie zrobić prezent bez powodu

   Usuń
 4. O kurka wodna! Zdecydowanie powonien Pan częściej cykać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tylko że ja się prawie nie znam na roślinach i chyba z tego powodu rzadko zwracam na nie uwagę. A sezon chyba już się kończy.

   Usuń
 5. O, i są nareszcie kwiatki :-). Pięknie i zdecydowanie za mało!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Husky :) To wszystko, co cyknąłem, więc następna porcja pewnie w czerwcu 2016 :)

   Usuń
 6. Z całej serii kwiatowej nie mam faworyta,wszystkie na plus,trzy ostatnie wygrywa koziołek :) Co do Krzyśka komentarza już kiedyś pisałem na necie że prawie wszystkie ptaki z Biebrzy są na słupkach robione.Zaczynam podejrzewać że to wypchane modele ustawiane przez fotografa ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że wypchane! A co Ty myślisz, że ja mam siłę i ochotę łazić za żywymi, które albo bezczelnie uciekają, albo kręcą się i nie chcą pozować? A zobaczysz, co będzie, jak tylko skończę wypychać niedźwiedzia!

   Usuń